Airswap(AST) Nedir? AST Ne kadar? Kaç Lira, Dolar?

0
1009

Airswap(AST) son günlerde yatırımcıların ilgisini üstüne çekmeyi başarmış (AST) coin  Hong Kong merkezli bir girişimdir.Ekibin temel hedefi güvenlik ve  gizlilik göz önüne alınarak kullanıcılarına uluslar arası ticaret platformu sunmaktar.Platformu cazip kılan  başlıca özellik yapılan ticaret faaliyetlerinde herhangi bir ücret ve aracı gerek kalmadan güvenli ticaretin kapılarını kullanıcılarına açmasıdır.Ayrıca ,Ethereum onde gelen geliştiricilerinden biri olan Consensus’la  ortak bir girişimdir.

Airswap(AST) kurucuları Michail Oved ve Don Mosites , Michail tecrübeli girişimcilik geçmişine sahipken Don şifreleme endüstrisinde deneyemli bir mühendis ve ürün tasarımcısıdır.

Airswap coin blockchain  P2P çevrimiçi transfer  teknolojisine sahiptir.

Nereden Satın Alınabilir?

Günlük 1 milyar doları aşan işlem hacmi ve kimlik onaysız işlem yapılabilmesi ile ön plana çıkan Binance borsasından Airswap(AST) satın alınabilir.

Nasıl Satın Alınır?

  • Adım 1: Öncelikle Binance’ın kayıtlı bir üyesi olmanız gerekli. Teleşlanmayın kayıt sandıgınız kadar uzun degil, buraya tıklayarak kayıt işlemine başlayabilirsiniz.

  • Adım 2: Kayıt sırasında güvenlik sebebiyle hesabınızı doğrulamanız istenecektir. Kayıt olduktan sonra, kayıt formunda girdiğiniz postaya giriş yapmanız ve borsada kayıtlı olduğunuzu doğrulamanız istenen maildeki bağlantıyı tıklamanız gerekmektedir. Hesabınızı güvenli  tutmak için etkinleştirilmiş 2FA kullandığınızdan emin olun.

  • Adım 3:Binance borsasında biraz bitcoin yada Ethereum gönderin. Airswap(AST) coin satın almak için borsadaki cüzdanınıza para transfer etmeniz gerekiyor. Bunu sayfanın üst kısmındaki “Funds” bağlantısına giderek “Deposits & Withdrawals” seçeneğini tıklayın.

  • Adım 4: Sayfada görüntülenen kripto para birimleri listesinde Bitcoin’i aramalısınız. Bitcoin bulamadıysanız, aramanızı daha hızlı yapmak için sayfadaki  arama kutusunu kullanabilirsiniz. Bulduğunuzda, hemen önündeki “Deposit” butonuna tıklayın.

  • Adım 5: Sizin için oluşturulan bir cüzdan adresini göreceksiniz. Bu adresinizi harici cüzdanınıza veya bitcoinlerinizi sakladığınız başka bir borsaya kopyalamanız gerekir. Oluşturulan adrese bitcoin satın almak istediğiniz Airswap(AST)  tutarını (işlem ücreti masraflarını karşılamak için biraz daha fazla gerekecektir) gönderin. Bir süre bekleyin ve fonlarınız Binance hesabınıza bir kaç dakika içinde transfer olacaktır.

  • Adım 6: Binance logosunun yanındaki ‘Exchange’ bağlantısını tıklayın ve ‘Basic’ seçeneğini seçin. Sayfa yüklendiğinde sayfanın sağ üst bölümünde AST/BTC çifti bulun. Aramanızı daha hızlı yapmak için arama kutusunu kullanabilirsiniz.

  • Adım 7: Grafiğin hemen altındaki “Buy” bölümünde, Price başlıklı ilk kutuda ne kadar para ödemek zorunda kalacağınızı göreceksiniz. Amount yazan ikinci kutuda, satın almak istediğiniz Airswap(AST) coin sayısını gireceksiniz. Yatırdığınız tüm fonları kullanmak istiyorsanız basit bir yöntem bu alanın altındaki %100 butonuna tıklamaktır.Airswap(AST) Buy butonuna tıklayın. Aldığınız koinler birkaç dakika içinde hesabınızda gözükecektir.

Airswap(AST) Degeri Nedir?

/
Low 24H
High 24H
Volume 24H
Last Trade Vol
Last Market

Airswap(AST) Coin fiyatı 2018’de artacak / yükselecek mi?
EVET,Airswap(AST) COİN FİYATI BİR YILDA 1.250 USD’DEN 3.638 USD ‘YE YÜKSELEBİLİR.

Airswap(AST)’ya yatırım yapmak karlı mı?
EVET UZMANLARIN GÖRÜŞLERİNE GÖRE BİR YILDA UZUN VADELİ KAZANMA POTANSİYELİ +190.90%’DİR.

Airswap(AST) Coin Bitcoin’i geçecek / aşacak mı?
TAHMİNLERE GÖRE, BU YAKIN GELECEKTE GERÇEKLEŞMEYECEK.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here