Ana Sayfa BİTCOİN Altcoin Yatırımı Coinmarketcap ve Alternatifleri

Altcoin Yatırımı Coinmarketcap ve Alternatifleri

0
388

Altcoin yatırımcılarının yakından takip ettiği en popüler market verilerini sunan coinmarketcap Türk yatırımcılarının da favorileri arasında kripto para piyasasına yeni başlayan biri için oldukça karmaşık gözükse de yatırım kararı almadan iyi incelenmesi gereken platformlardan biri

Her ne kadar güvenilir market verilerine sahip olsa da yatırımcıların tek bir veri kaynağına güvenmesi dezavantaj yaratabilir tek bir market verisine bağımlı olmak yerine diğer alternatifleri de tanımak yatırımlarınızda doğru kararlar almanızı sağlayabilir.

1-CoincodexCoinmarketcap ile benzerlikler taşısa da daha temiz ve kullanıcı dostu ara yüze sahiptir. Coincodex de verileri 24 saat veya yıllık olarak görüntüleyebilir ve yatırımlarınızı kolaylaştıracak extra bilgilere ulaşabilirsiniz.

2-Cryptocompare

Kripto paralarla ilgili tüm verileri tek bir çatı altında incelemek isterseniz, cryptocompare bir kripto para yatırımcısı  için en iyi seçimlerden birisidir. Sitede, tüm dijital varlıkları,borsaların sıralamalarını ve trendlerini takip edebilirsiniz. Ayrıca, kripto paraları türüne veya algoritmasına göre filtreleyebilir, diğer yatırımcıların yorumlarını okuyabilir ve madencilik verilerini görüntüleyebilirsiniz.Platform çeşitli kripto para birimleri ve borsalara ilişkin yatırımcıların fikirlerini ortaya koyan bir forum sistemine sahiptir.

3-Coincheckup

Kripto para piyasaları için ek bir platform olarak veri sağlayan Coincheckup geniş yelpazede kripto verilerini sunar. Ek olarak, veriyi, geçen hafta veya aydaki degişim ve her madeni paranın ortalama günlük ROI’siyle ilgili ek bilgi verir.

4-Coinlib

Diğer karşılaştırma siteleriyle benzer özellikler sunmakla birlikte diğerlerinden farklı olarak, Coinlib bir natty özelliği ile yatırımcılara, tek bir grafik üzerinde dört kripto para birimini yan yana karşılaştırma imkanı sunarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olmanızı sağlar.

5-Onchainfx

Onchainfx ,çok az sayıda karşılaştırma sitesinde karşilaşabileceginiz geniş bir metrik aralıkta veriler sağlar . Bir kripto paranın arz yüzdesi, tarihsel fiyatlar gibi çeşitli veriler ve hatta kripto paranın 2049 yılında pazar verilerini izleyerek gelecekteki büyümesini hesaplayabilirsiniz.Aynı zamanda, iki varlığın hareketinin yan yana karşılaştırılmasına imkan tanır. 

 

Hali hazırda Coinmarketcap, kripto para konusunda liderdir. Bununla birlikte, tek bir veri kaynağına aşırı güvenmek, piyasa tekelciliğinden ötürü sizi dezavantajlı duruma düşürebilir. Keşfedilecek diğer alternatifler yatırımlarınızda sizlere doğru seçimleri yapmanızda yardımcı olacaktır.

YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here