Bitcoin Cash ve Bitcoin Gold

Bitcoin Cash ve Bitcoin Gold, dünyada ve Türkiye’de de oldukça popülerleşen bu kripto paraların her gün gelişme ve büyüme göstermesiyle beraber, bitcoin üreticileri yeni gold serisinin üretimine geçmişlerdir ve cash gold coinler arasında çok büyükte olmasa değer ve maden farkları bulunmaktadır.

0
384

Bitcoin cash, ülkemizde ve dünyada da son yıllarda popüler olan kripto paraların babası olarak adlandırılan Bitcoinlerin serisine verilen isimdir.

Dijital paralar, son yıllarda yatırımcıların hedefi haline gelerek, uzun ya da kısa vadeli yatırım yapmak isteyenler için çok büyük fırsatlar sunuyor. Diğer yatırım araçları gibi büyük değer kaybetme olayı yoktur. Aynı zamanda bitcoinler de enflasyon riski oldukça düşük olduğu için insanlar tarafından oldukça tercih edilmektedir. Bitcoin cash üretiminden sonra yeni çıkan bitcoin gold madenleri de dünyaya hakim olacak gibi görünüyor. Henüz satışa sunulmayan bitcoin goldlar kısa süreler içinde satışa sunulacaktır.

Bitcoin Cash ve Bitcoin Gold ‘un Farkları Nelerdir?

Bitcoin cash ve bitcoin gold arasındaki üretim maden kısmında ve değer farklı vardır. Cash ler, bitcoin goldlar göre çok daha uygun fiyatlara satılmaktadır. Bitcoin goldlar henüz piyasaya çıkmamasına rağmen satış yapılacak platformalar kısıtlıdır. Yani bitcoin cash hemen hemen tüm dijital para borsalarında alıcı bulurken, bitcoin gold sadece popüler olan ve en güvenilir dijital para borsalarında satılacaktır. Değer farkı da olacağı bilinen coinler arasında ki fark henüz olarak bir rakam olarak belirtilmemiştir.

Bitcoin Cash ler Nerede Satılır?

Bitcoinleri satın almak için öncelikle bir e cüzdan oluşturmanız gereklidir. bunun için birçok kripto para borsalarını araştırarak en güvenilir bulduğunuz borsaya kayıt olarak bitcoin satın alabilirsiniz. Bitcoin Cash ler Nerede Satılır,  Türkiye alt yapılı olan borsa sitelerin den cash satın alabilirsiniz. Tercihinize göre de dünyada popüler olan diğer borsa sitelerinden de satın almanız mümkündür. Coinleri satın alırken kredi kartı kullanabilirsiniz. Güvenilir sitelerden satın almanızı tavsiye ediyoruz, güvenilir olan sitelerde kredi kartı ile alışveriş yapılacaksa 3d secure tek kullanımlık şifrelerle alışveriş yapılır ve bu şekilde bilgileriniz kimseyle paylaşılmaz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here