Bitcoin Güvenilir mi?

0
532

Bitcoin 2008 yılında Satoshi Nakamato tarafından ortaya çıkarılan yeniçağın sanal para biriminin ismidir. Bitcoin, son yıllarda ülkemizde ve dünyada oldukça popülerleşmiştir. Bitcoin Güvenilir mi, internet siteleri, telefon uygulamalı ve servisler üzerinden sanal cüzdan oluşturmanız ve ülkenizdeki para biriminin karşılığında hizmet ve mal bütünü satın alabildiğiniz gibi bitcoinler oldukça güvenilirdir.

Satın aldığınız dijital paralar, zaman zaman düşüş veya yükseliş göstermektedir. Yükselişlerini takip ettikten sonra günümüz yatırımcıları içinde çok geçerli bir fırsat doğmuştur diyebiliriz.

Güvenilir olan bitcoinler ile birçok işlem yapabilirsiniz. Dünyanın ve Türkiye’nin de dört bir tarafına yaygınlaşan sanal paralar sayesinde anlaşmalı olduğu firmalardan alışveriş yapabilir. Paranızı yatırdığınız borsadan, coinlerinizin takibi yaparak, coinlerin seyrine göre alış satış işlemleri yapabilirsiniz.

Türkiye de Ve Dünyada Bitcoinler

Öncelikle bitcoin yatırımı yapmak istiyorsanız güvenilir bir para borsası seçmelisiniz. Günümüzde yabancı ve Türk birçok dijital para borsası vardır. Geniş çaplı bir araştırmadan sonra en güvenilir borsayı seçerek, bir cüzdan oluşturabilirsiniz. Ücretsiz şekilde oluşturduğunuz cüzdanlarınıza yatırım yapmak istediğiniz miktar kadar bitcoin satın alabilir ve ister kısa vade de isten uzun vade de kar elde edebilirsiniz.  Bitcoinler de enflasyon riski oldukça düşüktür. Reel para arzında artış yaşanması sonucunda tedavüldeki para arzıyla birlikte enflasyon oluşur.

Bitcoinler de böyle bir ihtimal oldukça düşüktür. Enflasyon riskinin düşük olmasıyla beraber insanların talebi doğru orantı da artmaktadır. Sizlerde eğer bir yatırım aracı arıyorsanız, bitcoinleri tercih edebilirsiniz. Son yıllarda ülkemizde ve dünyada popüler olan bu sanal paralar sayesinde çok büyük vurgunlar yapabilirsiniz. Bundan 3 yıl önce bitcoin satın alan yatırımcılar şuan da satın aldıkları bitcoinleri neredeyse yüzlerce katlamışlar ve çok büyük karlar elde etmişlerdir. Popüler olan dijital paraların önümüzdeki yıllarda tüm dünyaya hakimiyet kuracağı ön görülmektedir.

Bitcoinler Nereden Alınır?

Bitcoinleri birçok yabancı ve Türk dijital para borsalarından satın alabilirsiniz. Bitcoinler Nereden Alınır, İstediğiniz bir borsaya öncelikle üye olarak devamında istediğiniz kadar bitcoin satın alama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Seçtiğiniz borsa sitelerinin güvenilir olup olmadığına dikkat ediniz. Konieks, koinim ve Paribu siteleri oldukça güvenilir ve Türk dijital para borsalarıdır.

Bitcoin’nin Güncel Degeri Nedir?

/
Low 24H
High 24H
Volume 24H
Last Trade Vol
Last Market

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here