Bitfinex Bitcoin Borsası İncelemesi

0
348

Bitfinex borsası, kripto paraların işlem gördüğü bir sanal ortamdır. Günümüzde kripto paraların popülerleşmesiyle kendini geliştirerek büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşan Bitfinex üye olmak oldukça kolay bir işlemdir. Öncelikle siteye girerek basit bir form doldurarak üye olmanız gereklidir. üye olduktan sonra para yatırma işlemlerini gerçekleştirerek artık alış satış takas işlevlerini başlatabilirsiniz.

Bitfinex Borsasında Hangi Coinler Satılıyor

Bitfinex coinleri içerisinde birçok kripto para çeşidi işlem görmektedir. Bunlardan başlıca Bitcoinler, Ethereum, Litecoin, IOTA coin, Augur, Stor Coin, Dash Coin, Steem Coin, ripples, Stellar, Synereo, Monereo gibi birçok kripto para işlem görmektedir. Sizlerde yatırımcıysanız, bütçenize uygun olan kripto parayı seçerek yatırımlar yapmaya başlayabilirsiniz.

Bitfinex Hesap Onayı ve Kimlik Doğrulama

Öncelikle bu siteye üye olmak için siteye giriş yapınız. Bitfinex Hesap Onayı ve Kimlik Doğrulama, Sağ kısımda yer alan log in menüsünün altında yer alan formu doldurmanız gereklidir. Elektronik postanızı ve bilgilerinizle formu doldurduktan sonra üye olma işleminiz tamamlanacaktır. Üye olduktan sonra e postanıza bir mail gelecektir. O maili onaylamanız gereklidir. Onay işleminden sonra artık cüzdanınız aktif hale gelecektir. Bitfinex para yatırma işlemlerine geçiş yapabilirsiniz.

Bitfinex Ekibi

Bitfinex Para Yatırma

Bitfinex para yatırma işlemlerini gerçekleştirmek için menünün alt kısmında yer alan Deposits Withdrawals butonuna tıklayınız. Daha sonra önünüze çıkan sayfada işlem gören para birimleri listesinden kripto paraların tablosunu göreceksiniz. İlk sırada en çok işlem gören kripto paraları göreceksiniz. İkinci sırada ise daha az işlem gören coinlerle karışılacaksınız. Daha sonra seçtiğiniz kripto paraların karşısında yer alan deposit butonuna basarak adres açılımını bekleyiniz. Kaşınıza gelen bu site adresi sizin coin adresinizdir. Karşınıza herhangi bir adres açılmadıysa, tekrardan New adres butonuna basarak yeni bir adres isteyiniz. Bu adresin link kodunu kopyalayarak herhangi bir duruma karşı depolamanızı tavsiye ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here