Cindicator (CND) Coin Nedir?Nereden Satın Alınır?

0
801

Cindicator (CND) Coin Nedir?

Kripto para piyasasında işlem görmesine rağmen diğer alt coinlerden birçok farklı bulunan Cindicator (CND), Türkiye kripto para borsasında 11 Aralık itibari ile işlem görmeye başlamıştır. Finansal işlemlerde kişilerin birbiri hakkında yorumlar yapabilmesi, borsa, forex ya da diğer kripto para birimleri hakkında yapılan yorumlara ulaşılabilmesi ve bir yapay zeka tarafından bunların derlenerek telegram botu üzerinden de ücret karşılığında kişilere sonuçların sunulmasını amaçlamaktadır.

Şuan kişiler hem coin hem de diğer yatırım bilgilerine cep telefonlarına indirecekleri uygulama ile ulaşabilecektir. Aynı zamanda da Binance gibi büyük kripto para borsalarından, kolaylıkla bu alt coin için alım ve satım işlemi yapılacaktır. Gelecek vaat eden özel alt coinlerden birisidir.

Cindicator (CND) Coin Ekibi:

 

Cindicator (CND) Degeri Nedir?

/
Low 24H
High 24H
Volume 24H
Last Trade Vol
Last Market

Nereden Satın Alınabilir?

Günlük 1 milyar doları aşan işlem hacmi ve kimlik onaysız işlem yapılabilmesi ile ön plana çıkan Binance borsasından Cindicator (CND) satın alınabilir.

Nasıl Satın Alınır?

  • Adım 1: Öncelikle Binance’ın kayıtlı bir üyesi olmanız gerekli. Teleşlanmayın kayıt sandıgınız kadar uzun degil, Buraya tıklayarak kayıt işlemine başlayabilirsiniz.

  • Adım 2: Kayıt sırasında güvenlik sebebiyle hesabınızı doğrulamanız istenecektir. Kayıt olduktan sonra, kayıt formunda girdiğiniz postaya giriş yapmanız ve borsada kayıtlı olduğunuzu doğrulamanız istenen maildeki bağlantıyı tıklamanız gerekmektedir. Hesabınızı güvenli  tutmak için etkinleştirilmiş 2FA kullandığınızdan emin olun.
  • Adım 3:Binance borsasında biraz bitcoin yada Ethereum gönderin.Cindicator (CND) coin satın almak için borsadaki cüzdanınıza para transfer etmeniz gerekiyor. Bunu sayfanın üst kısmındaki “Funds” bağlantısına giderek “Deposits & Withdrawals” seçeneğini tıklayın.
  • Adım 4: Sayfada görüntülenen kripto para birimleri listesinde Bitcoin’i aramalısınız. Bitcoin bulamadıysanız, aramanızı daha hızlı yapmak için sayfadaki  arama kutusunu kullanabilirsiniz. Bulduğunuzda, hemen önündeki “Deposit” butonuna tıklayın.
  • Adım 5: Sizin için oluşturulan bir cüzdan adresini göreceksiniz. Bu adresinizi harici cüzdanınıza veya bitcoinlerinizi sakladığınız başka bir borsaya kopyalamanız gerekir. Oluşturulan adrese bitcoin satın almak istediğiniz Cindicator (CND) tutarını (işlem ücreti masraflarını karşılamak için biraz daha fazla gerekecektir) gönderin. Bir süre bekleyin ve fonlarınız Binance hesabınıza bir kaç dakika içinde transfer olacaktır.
  • Adım 6: Binance logosunun yanındaki ‘Exchange’ bağlantısını tıklayın ve ‘Basic’ seçeneğini seçin. Sayfa yüklendiğinde sayfanın sağ üst bölümünde CND/BTC çifti bulun. Aramanızı daha hızlı yapmak için arama kutusunu kullanabilirsiniz.
  • Adım 7: Grafiğin hemen altındaki “Buy” bölümünde, Price başlıklı ilk kutuda ne kadar para ödemek zorunda kalacağınızı göreceksiniz. Amount yazan ikinci kutuda, satın almak istediğiniz Cindicator (CND) coin sayısını gireceksiniz. Yatırdığınız tüm fonları kullanmak istiyorsanız basit bir yöntem bu alanın altındaki %100 butonuna tıklamaktır. Po.Et (POE) Buy butonuna tıklayın. Aldığınız koinler birkaç dakika içinde hesabınızda gözükecektir.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here