En İyi 5 Android Bitcoin Cüzdanı

0
281

Android Bitcoin Cüzdanları

Android işletim sistemi olan bir telefon kullanan kişiler isterlerse telefonlarını Bitcoin cüzdanı olarak kullanabilirler. Mobil cüzdan kullanıyorsanız anahtar kodunuz cihazınızda saklanıyor demektir. Cihazınız hasar görürse veya çalınırsa bu durum sıkıntı yaratabilir.Android Bitcoin cüzdanları rehberi 2018

Miselyum

Mobil Bitcoin cüzdanları arasında Miselyum, zengin güvenlik ve gizlilik özelliklerine sahip olan bir cüzdandır. İlk kullanmaya başladığınız zaman biraz karışık gelebilir. Fakat piyasada yer alan en güvenilir ve hızlı mobil cüzdanların arasında yer alıyor. Açık kaynak kodlu olan Miselyum’a sürekli güncelleme gelmektedir.

Breadwallet

En basit Android Bitcoin cüzdanları arasında Bireadwallet’in kolaylık konusunda ilk sırada yer aldığını söyleyebiliriz. Açık kaynak kodlu bir sisteme sahip olduğu için alma ve gönderme gibi basit işlemlerinizde size destek veriyor. Maalesef herhangi bir gelişmiş koruma yöntemi yer almamaktadır.

Airbitz

Airbitz da bir başka açık kaynak kodlu Android Bitcoin cüzdanıdır. Basit bir kullanım şekline sahip olması BreadWallet’i andırsa da farklı özellikler de sunmaktadır. Cüzdanda Bitcoin ile ödeme kabul eden işletmelerin listesini bulabilirsiniz.

GreenBits

Güvenliği ile dikkat çeken uygulamalardan birisi de GreenBits’tir. Paranızın üzerinde paylaşımlı kontrol imkanı sunan cüzdan iki faktörlü kimlik doğrulama özelliğine de sahiptir. Temel gizlilik konusunda her şeyi kapsıyor.

Bitcoin Cüzdan “Schildbach Cüzdan”

Schildbach cüzdan anlaşılabilir olma özelliğine sahip olduğu gibi kullanımı da çok kolay bir cüzdandır. Güvenli ve hızlı bir şekilde işlemlerinizi yapabilme imkanı sunar.

Syscoin (SYS) Coin Nereden Satın Alınabilir?

Günlük 1 milyar doları aşan işlem hacmi ve kimlik onaysız işlem yapılabilmesi ile ön plana çıkan Binance ÜYE OL! borsasından Syscoin (SYS) satın alınabilir.

Syscoin (SYS) Coin Nasıl Satın Alınır?

  • Adım 1: Öncelikle Binance’ın kayıtlı bir üyesi olmanız gerekli. Teleşlanmayın kayıt sandıgınız kadar uzun degil, Buraya tıklayarak kayıt işlemine başlayabilirsiniz.

  • Adım 2: Kayıt sırasında güvenlik sebebiyle hesabınızı doğrulamanız istenecektir. Kayıt olduktan sonra, kayıt formunda girdiğiniz postaya giriş yapmanız ve borsada kayıtlı olduğunuzu doğrulamanız istenen maildeki bağlantıyı tıklamanız gerekmektedir. Hesabınızı güvenli  tutmak için etkinleştirilmiş 2FA kullandığınızdan emin olun.
  • Adım 3:Binance borsasında biraz Bitcoin yada Ethereum gönderin.Syscoin (SYS) coin satın almak için borsadaki cüzdanınıza para transfer etmeniz gerekiyor. Bunu sayfanın üst kısmındaki “Funds” bağlantısına giderek “Deposits & Withdrawals” seçeneğini tıklayın.
  • Adım 4: Sayfada görüntülenen kripto para birimleri listesinde Bitcoin’i aramalısınız. Bitcoin bulamadıysanız, aramanızı daha hızlı yapmak için sayfadaki  arama kutusunu kullanabilirsiniz. Bulduğunuzda, hemen önündeki “Deposit” butonuna tıklayın.
  • Adım 5: Sizin için oluşturulan bir cüzdan adresini göreceksiniz. Bu adresinizi harici cüzdanınıza veya bitcoinlerinizi sakladığınız başka bir borsaya kopyalamanız gerekir. Oluşturulan adrese bitcoin satın almak istediğiniz Syscoin (SYS) tutarını (işlem ücreti masraflarını karşılamak için biraz daha fazla gerekecektir) gönderin. Bir süre bekleyin ve fonlarınız Binance hesabınıza bir kaç dakika içinde transfer olacaktır.
  • Adım 6: Binance logosunun yanındaki ‘Exchange’ bağlantısını tıklayın ve ‘Basic’ seçeneğini seçin. Sayfa yüklendiğinde sayfanın sağ üst bölümünde SYS/BTC çifti bulun. Aramanızı daha hızlı yapmak için arama kutusunu kullanabilirsiniz.
  • Adım 7: Grafiğin hemen altındaki “Buy” bölümünde, Price başlıklı ilk kutuda ne kadar para ödemek zorunda kalacağınızı göreceksiniz. Amount yazan ikinci kutuda, satın almak istediğiniz  coin sayısını gireceksiniz. Yatırdığınız tüm fonları kullanmak istiyorsanız basit bir yöntem bu alanın altındaki %100 butonuna tıklamaktır. Syscoin (SYS) Buy butonuna tıklayın. Aldığınız koinler birkaç dakika içinde hesabınızda gözükecektir.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here