Ana Sayfa ALTCOİNLER ETHLend (LEND) Nedir? Nereden Satın Alınır?

ETHLend (LEND) Nedir? Nereden Satın Alınır?

0
825

ETHLend(LEND)’in ne oldugu, ne kadar olduğu,nasıl kullanıldığı konusunda kafanız çok fazla karışık olabilir. İşte sizin için basitce hazırladıgımız ETHLend(LEND) rehberimiz.

ETHLend (LEND) Nedir

Oldukça yeni sayılabilecek bir proje olan ETHLend(LEND), Ethereum ağı üzerine kurulmuş olan bir çeşit peer-to-peer yani eşten eşe borç verme uygulamasıdır. Blok zincir teknolojisini kullanarak şeffaf ve güvenli bir şekilde borç verme işlemini etkinleştirir. Asıl amacı ise ülkeler arasındaki faiz farkını yok etmek için küresel bir kredi piyasası oluşturmaktır. Projenin alfa versiyonu ilk olarak 8 Haziran’ da gerçekleşmiştir.Piyasa giriş yaptıktan sonra şaşırtıcı bir şekilde 10 milyon doları yaklaşık olarak 30 dakika içerisinde topladı. ETHLend yöneticilerinde verilen bir habere göre HitBTC ile anlaşma sağlanmış olmasıdır. Günümüzde 1 LEND 0,23 Amerikan dolarıdır, bu da yaklaşık olarak 0,85 Türk lirasına denk gelmektedir.

ETHLend (LEND) Ekibi:

Rus asıllı Stanislav Kulechov tarafından oluşturulmuştur. Helsinky Üniversitesinde Hukuk Fakültesi mezunu olan Stanislav intrenet kullanıcılarına kolay şekilde borç verme fikrini blockchain teknolojisine ETHLend (LEND)’le gerçekleştirmiştir.

Nereden Satın Alınabilir?

Günlük 1 milyar doları aşan işlem hacmi ve kimlik onaysız işlem yapılabilmesi ile ön plana çıkan Binance borsasından ETHLend (LEND) satın alınabilir.

Nasıl Satın Alınır?

  • Adım 1: Öncelikle Binance’ın kayıtlı bir üyesi olmanız gerekli. Teleşlanmayın kayıt sandıgınız kadar uzun degil, buraya tıklayarak kayıt işlemine başlayabilirsiniz.

  • Adım 2: Kayıt sırasında güvenlik sebebiyle hesabınızı doğrulamanız istenecektir. Kayıt olduktan sonra, kayıt formunda girdiğiniz postaya giriş yapmanız ve borsada kayıtlı olduğunuzu doğrulamanız istenen maildeki bağlantıyı tıklamanız gerekmektedir. Hesabınızı güvenli  tutmak için etkinleştirilmiş 2FA kullandığınızdan emin olun.
  • Adım 3:Binance borsasında biraz bitcoin yada Ethereum gönderin. ETHLend (LEND) coin satın almak için borsadaki cüzdanınıza para transfer etmeniz gerekiyor. Bunu sayfanın üst kısmındaki “Funds” bağlantısına giderek “Deposits & Withdrawals” seçeneğini tıklayın.
  • Adım 4: Sayfada görüntülenen kripto para birimleri listesinde Bitcoin’i aramalısınız. Bitcoin bulamadıysanız, aramanızı daha hızlı yapmak için sayfadaki  arama kutusunu kullanabilirsiniz. Bulduğunuzda, hemen önündeki “Deposit” butonuna tıklayın.
  • Adım 5: Sizin için oluşturulan bir cüzdan adresini göreceksiniz. Bu adresinizi harici cüzdanınıza veya bitcoinlerinizi sakladığınız başka bir borsaya kopyalamanız gerekir. Oluşturulan adrese bitcoin satın almak istediğiniz ETHLend (LEND) tutarını (işlem ücreti masraflarını karşılamak için biraz daha fazla gerekecektir) gönderin. Bir süre bekleyin ve fonlarınız Binance hesabınıza bir kaç dakika içinde transfer olacaktır.
  • Adım 6: Binance logosunun yanındaki ‘Exchange’ bağlantısını tıklayın ve ‘Basic’ seçeneğini seçin. Sayfa yüklendiğinde sayfanın sağ üst bölümünde LEND/BTC çifti bulun. Aramanızı daha hızlı yapmak için arama kutusunu kullanabilirsiniz.
  • Adım 7: Grafiğin hemen altındaki “Buy” bölümünde, Price başlıklı ilk kutuda ne kadar para ödemek zorunda kalacağınızı göreceksiniz. Amount yazan ikinci kutuda, satın almak istediğiniz ETHLend (LEND) coin sayısını gireceksiniz. Yatırdığınız tüm fonları kullanmak istiyorsanız basit bir yöntem bu alanın altındaki %100 butonuna tıklamaktır. ETHLend (LEND) Buy butonuna tıklayın. Aldığınız koinler birkaç dakika içinde hesabınızda gözükecektir.

 Degeri Nedir?

/
Low 24H
High 24H
Volume 24H
Last Trade Vol
Last Market

ETHLend (LEND) Coin fiyatı 2018’de artacak / yükselecek mi?
EVET, ETHLend (LEND) COİN FİYATI BİR YILDA 0.255 USD’DEN  1.693 USD ‘YE YÜKSELEBİLİR.

ETHLend (LEND)’YE yatırım yapmak karlı mı?
EVET UZMANLARIN GÖRÜŞLERİNE GÖRE BİR YILDA UZUN VADELİ KAZANMA POTANSİYELİ +565.02%’DİR.

ETHLend (LEND) Coin Bitcoin’i geçecek / aşacak mı?
TAHMİNLERE GÖRE, BU YAKIN GELECEKTE GERÇEKLEŞMEYECEK.

 

YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here