Gifto (GTO) Coin Nedir?Nereden Satın Alınır?

0
969

Son günlerde yatırımcıların ilgisini toplamaya başarmış Gifto (GTO) gelin hep beraber tanıyalım.

Gifto (GTO) nedir?

İnsanların sosyal medya üzerinde sevdiklerine özel çıkartmalar göndermesine olanak sağlanıyor. Bu çıkartmalar ve simgelerin alım ve satımları GTO kripto para birimi ile gerçekleşiyor. Bu sistemi kullanan kullanıcı sayısı oldukça fazla olduğu için gelecekte daha da büyüyebileceği tahmin ediliyor. Henüz 1 dolar seviyesine gelmemiş olan GTO kripto para biriminin bu seviyeye ulaşırsa taktirde daha güvenli olacağı ve daha hızlı büyüyeceği tahmin ediliyor. Şu anda 1 GTO 0,69 Amerikan dolarına tekabül ediyor, bu da yaklaşık olarak 2,58 Türk lirasına denk gelmektedir.

Uplive 2016’da piyasaya çıktığından bu yana 20 milyon küresel üyeye ulaştı ve 2018’ de 100 milyara doların üzeründe gelir elde etmesi bekleniyor.Sanala hediye pazarını gün geçtikçe büyüyeceği bu ortamda Gifto (GTO) Pazar ahcmini büyüteceği öngörüler arasında

Gifto (GTO) Ekibi:

Gifto ekibi, büyük girişimlere imza atmış, Uplive’in kurucusu ve eski Zynga Asya yöneticisi Andy tarafından yönetildi .Küresel finansal kuruluşlarda erken tecrübe eden Charles ve deneyimli bir mühendis, araştırmacı ve eğitimci olan Williamdır.

Giftos’un danışman ekibi  arasında Fenbushi’den Bo Shen, Kyber Network’ten Loi Luu, Blockseer’den Danny Yang, eskidenTenX ve Tom Duterme, eski Google / Youtube’ten Chris Miess yer alıyor.

Gifto (GTO) Sponsorları:

 

Nereden Satın Alınabilir?

Günlük 1 milyar doları aşan işlem hacmi ve kimlik onaysız işlem yapılabilmesi ile ön plana çıkan Binance borsasından Gifto (GTO) satın alınabilir.

Nasıl Satın Alınır?

  • Adım 1: Öncelikle Binance’ın kayıtlı bir üyesi olmanız gerekli. Teleşlanmayın kayıt sandıgınız kadar uzun degil, buraya tıklayarak kayıt işlemine başlayabilirsiniz.
  • Adım 2: Kayıt sırasında güvenlik sebebiyle hesabınızı doğrulamanız istenecektir. Kayıt olduktan sonra, kayıt formunda girdiğiniz postaya giriş yapmanız ve borsada kayıtlı olduğunuzu doğrulamanız istenen maildeki bağlantıyı tıklamanız gerekmektedir. Hesabınızı güvenli  tutmak için etkinleştirilmiş 2FA kullandığınızdan emin olun.
  • Adım 3:Binance borsasında biraz bitcoin yada Ethereum gönderin. Gifto (GTO) coin satın almak için borsadaki cüzdanınıza para transfer etmeniz gerekiyor. Bunu sayfanın üst kısmındaki “Funds” bağlantısına giderek “Deposits & Withdrawals” seçeneğini tıklayın.
  • Adım 4: Sayfada görüntülenen kripto para birimleri listesinde Bitcoin’i aramalısınız. Bitcoin bulamadıysanız, aramanızı daha hızlı yapmak için sayfadaki  arama kutusunu kullanabilirsiniz. Bulduğunuzda, hemen önündeki “Deposit” butonuna tıklayın.
  • Adım 5: Sizin için oluşturulan bir cüzdan adresini göreceksiniz. Bu adresinizi harici cüzdanınıza veya bitcoinlerinizi sakladığınız başka bir borsaya kopyalamanız gerekir. Oluşturulan adrese bitcoin satın almak istediğiniz Gifto (GTO) tutarını (işlem ücreti masraflarını karşılamak için biraz daha fazla gerekecektir) gönderin. Bir süre bekleyin ve fonlarınız Binance hesabınıza bir kaç dakika içinde transfer olacaktır.
  • Adım 6: Binance logosunun yanındaki ‘Exchange’ bağlantısını tıklayın ve ‘Basic’ seçeneğini seçin. Sayfa yüklendiğinde sayfanın sağ üst bölümünde GTO/BTC çifti bulun. Aramanızı daha hızlı yapmak için arama kutusunu kullanabilirsiniz.
  • Adım 7: Grafiğin hemen altındaki “Buy” bölümünde, Price başlıklı ilk kutuda ne kadar para ödemek zorunda kalacağınızı göreceksiniz. Amount yazan ikinci kutuda, satın almak istediğiniz Gifto (GTO) coin sayısını gireceksiniz. Yatırdığınız tüm fonları kullanmak istiyorsanız basit bir yöntem bu alanın altındaki %100 butonuna tıklamaktır. Gifto (GTO) Buy butonuna tıklayın. Aldığınız koinler birkaç dakika içinde hesabınızda gözükecektir.

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here