GOLEM(GNT) Coin Nedir?

0
823

Golem(GNT) Coin ,bilgi işleme kapasitesinin artırılmasına yönelik iddalı bir teknolojidir.Golem(GNT) coin  herkesin erişebileceği  küresel bir süper bilgisayar hedefiyle güçlü programcı ve mühendis ekibi tarafından geliştirilme aşamasındadır.

Golem Coin’nin asıl amacı bilgi işleme gücünü paylaşım ekosistemine entegre ederek hizmetlerin ücretli olarak aga katılan kullanıcılar tarafından paylaşılmasını sağlayan ekonomik bir sistem yaratmaktır.

Günümüz Teknolojisinde karşılaşılan en büyük sorunlardan biriside büyük verileri işleme gücüne olan ihtiyaçtır kişiler ve kuruluşlar için yüksek ilk yatırım maliyetleri nedeniyle genellikle karlı olmaktan çok uzaktır.İşte tamda burada Golem bilgi işleme gücünü oluşturulan mali teşviklerle dünyanın farklı noktalarından ağa katılan kullanıcılara yeniden dağıtmayı hedeflemektedir.

 

Kısaca Golem ağdaki verileri parçalara bölerek katılımcılara  gönderirir ağdaki her bilgisayar görevi tamamlar ve böylelikle yüksek maliyetli işlemler yuksek hızda paralel olarak kullanıcılara sunulur  Golem bu iddalı teknolijide başarılı olacağını kanıtlarsa devrimci olabilir.Golem altyapısı akıllı sözleşmeleri ile oluşturulmuştur .

Golem agı simgesi (GNT) dir ve ag içerisinde para birimi olarak kullanılır.

Golem‘in pazarı cloud computing 2020 yılına kadar 246.8 milyar ciro bekliyor tüm coinlerin piyasa değerinin 97 milyar dolar civarında olması nedeniyle bu rakam iddalı ve cok buyuk bir hedef olarak gözükmekte

Böylesine büyük ve umut vadeden projenin başarılı olması durumunda Tıp,otomotiv,grafik ve kriptografi gibi bir çok alanda önemli bir araç olabilir.

Nereden Satın Alınabilir?

Günlük 1 milyar doları aşan işlem hacmi ve kimlik onaysız işlem yapılabilmesi ile ön plana çıkan Binance borsasından (GNT) satın alınabilir.

Nasıl Satın Alınır?

  • Adım 1: Öncelikle Binance’ın kayıtlı bir üyesi olmanız gerekli. Teleşlenmayın kayıt sandıgınız kadar uzun degil, buraya tıklayarak kayıt işlemine başlayabilirsiniz.
  • Adım 2: Kayıt sırasında güvenlik sebebiyle hesabınızı doğrulamanız istenecektir. Kayıt olduktan sonra, kayıt formunda girdiğiniz postaya giriş yapmanız ve borsada kayıtlı olduğunuzu doğrulamanız istenen maildeki bağlantıyı tıklamanız gerekmektedir. Hesabınızı güvenli  tutmak için etkinleştirilmiş 2FA kullandığınızdan emin olun.
  • Adım 3: Binance borsasında biraz bitcoin yada Ethereum gönderin. GOLEM(GNT) coin satın almak için borsadaki cüzdanınıza para transfer etmeniz gerekiyor. Bunu sayfanın üst kısmındaki “Funds” bağlantısına giderek “Deposits & Withdrawals” seçeneğini tıklayın.
  • Adım 4: Sayfada görüntülenen kripto para birimleri listesinde Bitcoin’i aramalısınız. Bitcoin bulamadıysanız, aramanızı daha hızlı yapmak için sayfadaki  arama kutusunu kullanabilirsiniz. Bulduğunuzda, hemen önündeki “Deposit” butonuna tıklayın.
  • Adım 5: Sizin için oluşturulan bir cüzdan adresini göreceksiniz. Bu adresinizi harici cüzdanınıza veya bitcoinlerinizi sakladığınız başka bir borsaya kopyalamanız gerekir. Oluşturulan adrese bitcoin satın almak istediğiniz GOLEM(GNT)  tutarını (işlem ücreti masraflarını karşılamak için biraz daha fazla gerekecektir) gönderin. Bir süre bekleyin ve fonlarınız Binance hesabınıza bir kaç dakika içinde transfer olacaktır.
  • Adım 6: Binance logosunun yanındaki ‘Exchange’ bağlantısını tıklayın ve ‘Basic’ seçeneğini seçin. Sayfa yüklendiğinde sayfanın sağ üst bölümünde GNT /BTC çifti bulun. Aramanızı daha hızlı yapmak için arama kutusunu kullanabilirsiniz.
  • Adım 7: Grafiğin hemen altındaki “Buy” bölümünde, Price başlıklı ilk kutuda ne kadar para ödemek zorunda kalacağınızı göreceksiniz. Amount yazan ikinci kutuda, satın almak istediğiniz GNT coin sayısını gireceksiniz. Yatırdığınız tüm fonları kullanmak istiyorsanız basit bir yöntem bu alanın altındaki %100 butonuna tıklamaktır. GNT Buy butonuna tıklayın. Aldığınız koinler birkaç dakika içinde hesabınızda gözükecektir.

Golem Coin Ekibi

Golem Coin Degeri Nedir?

/
Low 24H
High 24H
Volume 24H
Last Trade Vol
Last Market

GOLEM(GNT) Coin fiyatı 2018’de artacak / yükselecek mi?
EVET,Centra (CTR) COİN FİYATI BİR YILDA 1.137 USD’DEN 1.604 USD ‘YE YÜKSELEBİLİR.

GOLEM(GNT)’ne yatırım yapmak karlı mı?
EVET UZMANLARIN GÖRÜŞLERİNE GÖRE BİR YILDA UZUN VADELİ KAZANMA POTANSİYELİ +41.04%’DİR.

GOLEM(GNT) Coin Bitcoin’i geçecek / aşacak mı?
TAHMİNLERE GÖRE, BU YAKIN GELECEKTE GERÇEKLEŞMEYECEK.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here