Groestlcoin (GRS) Coin Nedir?Nereden Satın Alınır?

0
472

Groestlcoin (GRS) Nedir

ABD’de NIST karma işlev yarışması olarak adlandırılan ve Ulusal Standartlar ve Teknoloji Enstitüsü (NIST) tarafından  SHA algoritmaları ile uyumlu çalışacak ve buradaki zorlukları azaltacak bir algoritma geliştirmeyi amaçlayan yarışma düzenlendi .Yarışmanın kazananı Keccak grubu Groestlcoin (GRS) coinin temellerini burada atmış oldu. Groestlcoin (GRS) coin, blockchain ağını hedef alan saldırılarla ilgili olarak yüksek düzeyde güvenlik sağlamak üzere tasarlanmıştır. “Kullanılan iki permütasyon, geniş iz dizayn stratejisi kullanılarak inşa edilmiştir; bu da Grøstl’in büyük kriptanalitik saldırı sınıflarına karşı direnci hakkında güçlü açıklamalar vermeyi mümkün kılmaktadır. 

Groestlcoin (GRS) coin arkasındaki ekip, kripto para içindeki güncel standartlara göre kripto paraların güvenle kalmasını sağlamaya odaklanıyor ve her üç ayda bir güncelleme yayınlıyor. Dijital para birimi Ocak 2017’de SegWit’i ilk uygulayan şirket oldu. Sonuç olarak, ağ içindeki işlem hızları çok hızlı.Gizlilik odaklı dijital para birimlerinin gelecekteki değerine inanıyorsanız, kripto para portföyünüze bazı Groestlcoin riskleri eklemek mantıklı olacaktır.

Groestlcoin (GRS) Degeri

/
Low 24H
High 24H
Volume 24H
Last Trade Vol
Last Market

 

Groestlcoin (GRS) Coin Nereden Satın Alınabilir?

Günlük 1 milyar doları aşan işlem hacmi ve kimlik onaysız işlem yapılabilmesi ile ön plana çıkan Binance ÜYE OL! borsasından Groestlcoin (GRS) satın alınabilir.

Groestlcoin (GRS) Coin Nasıl Satın Alınır?

  • Adım 1: Öncelikle Binance’ın kayıtlı bir üyesi olmanız gerekli. Teleşlanmayın kayıt sandıgınız kadar uzun degil, Buraya tıklayarak kayıt işlemine başlayabilirsiniz.

  • Adım 2: Kayıt sırasında güvenlik sebebiyle hesabınızı doğrulamanız istenecektir. Kayıt olduktan sonra, kayıt formunda girdiğiniz postaya giriş yapmanız ve borsada kayıtlı olduğunuzu doğrulamanız istenen maildeki bağlantıyı tıklamanız gerekmektedir. Hesabınızı güvenli  tutmak için etkinleştirilmiş 2FA kullandığınızdan emin olun.
  • Adım 3:Binance borsasında biraz Bitcoin yada Ethereum gönderin.Groestlcoin (GRS) coin satın almak için borsadaki cüzdanınıza para transfer etmeniz gerekiyor. Bunu sayfanın üst kısmındaki “Funds” bağlantısına giderek “Deposits & Withdrawals” seçeneğini tıklayın.
  • Adım 4: Sayfada görüntülenen kripto para birimleri listesinde Bitcoin’i aramalısınız. Bitcoin bulamadıysanız, aramanızı daha hızlı yapmak için sayfadaki  arama kutusunu kullanabilirsiniz. Bulduğunuzda, hemen önündeki “Deposit” butonuna tıklayın.
  • Adım 5: Sizin için oluşturulan bir cüzdan adresini göreceksiniz. Bu adresinizi harici cüzdanınıza veya bitcoinlerinizi sakladığınız başka bir borsaya kopyalamanız gerekir. Oluşturulan adrese bitcoin satın almak istediğiniz Groestlcoin (GRS) tutarını (işlem ücreti masraflarını karşılamak için biraz daha fazla gerekecektir) gönderin. Bir süre bekleyin ve fonlarınız Binance hesabınıza bir kaç dakika içinde transfer olacaktır.
  • Adım 6: Binance logosunun yanındaki ‘Exchange’ bağlantısını tıklayın ve ‘Basic’ seçeneğini seçin. Sayfa yüklendiğinde sayfanın sağ üst bölümünde GRS/BTC çifti bulun. Aramanızı daha hızlı yapmak için arama kutusunu kullanabilirsiniz.
  • Adım 7: Grafiğin hemen altındaki “Buy” bölümünde, Price başlıklı ilk kutuda ne kadar para ödemek zorunda kalacağınızı göreceksiniz. Amount yazan ikinci kutuda, satın almak istediğiniz  coin sayısını gireceksiniz. Yatırdığınız tüm fonları kullanmak istiyorsanız basit bir yöntem bu alanın altındaki %100 butonuna tıklamaktır. Groestlcoin Buy butonuna tıklayın. Aldığınız koinler birkaç dakika içinde hesabınızda gözükecektir.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here