Koinim Borsası Bitcoin Borsası İncelemesi

0
363

Koinim Türk alt yapılı olan bir kripto para borsasıdır. Türkiye’nin en büyük borsalarından biri olan koinim için katılım oldukça yüksektir. Türk ve yabancı yatırımcılar siteye cüzdan hesabı açarak yatırımlarını yapabilirler. Sitenin güvenilir olup olmadığı hakkında pek bir şey bilinmese de, site açık bir şekilde tüm şikayet yazılarını yayınlamaktadır.

Dürüst olan sitenin kullanıcı sayısının da yüksek olması onu güvenilir kılıyor demek doğru olacaktır. Son yıllarda popülerleşen kripto paraların işlem gördüğü koinim Türk borsası, dünya dijital para fonlarını yakından takip ederek anlık değişimleri yatırımcılarıyla paylaşmaktadır. Siteye üye olduktan sonra hemen para yatırma işlemlerine geçebilir devamın da ise alış satış veya takas ya da coin alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Koinim Borsasına Nasıl Kayıt Olunur?

Koinim borsası Türkçe yazılı site olduğu için kayıt işlemlerinizi menüden kolaylıkla yapabilirsiniz. Sayfanın en üst tarafında kayıt, üye ol butonuna basarak kullanım şartları kabulünden hemen sonra kayıt formunu doldurarak hesap açabilirsiniz. Formda yazacağınız mail adresiniz veya telefon numaranızın aktif olması gereklidir. Aktif olan mail adresinize kayıttan sonra bir onay linki gelecektir. Bu onay linkini açıp orada yazılı olan linke tıkladıktan sonra koinim hesabınız aktif hale gelecektir ve artık hesabınıza para yatırma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Koinim Para Yatırma

Koinim para yatırma işlemleri için öncelikle menüde yer alan borsa takibi işlemlerine bakmanızı tavsiye ederiz. En son alış satış işlemlerinin ne durumda olduğunu gördükten sonra yatırım yapmak istediğiniz coini seçebilirsiniz. Bu arada mutlaka diğer dünya dijital para borsalarını da yakından takibe almanız ve koinim borsasıyla da paralel olarak hareket etmenizi tavsiye ediyoruz. Daha sonra yatırım yapmak istediğiniz coini seçerek ne kadar yatırım yapacağınızı oraya kodlayarak kolay bir şekilde para yatırma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Para yatırma işlemlerinizden sonra mutlaka cüzdan kontrollerinizi yapınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here