Konieks Bitcoin Borsası İncelemesi

0
692

Konieks, kripto paraların alış ve satışlarında işlem gördüğü bir sanal para borsasıdır. Günümüzde birçok kripto para borsası olmasına rağmen Konieks borsasının diğerlerinden farkları vardır. Diğerlerinden farklı olarak bir Türkiye dijital para formudur. Yani diğer borsalar İngilizce dil alt yapılı olduğu için kayıt olurken ve devamındaki işlemlerde zorluk çekiyorduk. Fakat bu borsa kuruyla hiçbir zorluk çekmeden, kayıt olabilir ve kripto paralarınızı işlem gördürtebilirsiniz.

Konieks Borsasına Nasıl Kayıt Olunur?

Öncelikle siteye kayıt olmak için sitenin kurallar ve çerezler formunu okumanız gereklidir. Sitenin her hakkı saklıdır, bu da siteyi güvenilir hale getirmektedir. Yani sizin bilgileriniz tamamen saklı kalır ve kimseyle paylaşılmaz. Siteye kişisel bilgileriniz ve elektronik posta adresini girdikten sonra kayıt işlemini gerçekleştirmiş olursunuz. Konieks Borsasına Nasıl Kayıt Olunur, Devamı da ise elektronik postanıza gelen maili onaylamanız gerekecektir. Onaylanmayan postaların hesabı aktif hale gelemez. Onayladıktan sonra para yatırma işlemleriyle siteyi kullanılabilir hale getirebilirsiniz.

Konieks Borsasında Hangi Coinler İşlem Görmektedir?

Konieks borsasında dünyanın en popüler dijital parası olan bitcoinler işlem görmektedir. Konieks Borsasında Hangi Coinler İşlem Görmektedir, Bitcoinlerin yanında, Ethereum, Litecoin, Dash coin, IOTA coin gibi birçok popüler coinlerden satın alabilir ve onları tekrardan satabilir ya da takas işlemlerinde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda coinlerinizi bozdurabilir ve onlarla anlaşmalı firmalar varsa alışveriş işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Konieks Para Yatırma

Borsaya kayıt olduktan sonra ilk işlem olarak mailinizi onaylatırsınız ve devamın da para yatırma işlemlerine başlayabilirsiniz. Güvenilir Türk sitesine para yatırma işlemlerinde kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Site, Türkçe olduğu için, menüden para yatırma işlemlerine girerek kolaylıkla yatırım yapmak istediğiniz coinlere para yatırabilirsiniz. Siteden aynı zamanda coinlerin günlük ve haftalık olarak düşüş yükselişlerini kontrol edebilirsiniz. Konieks para yatırma işlemlerinden sonra hesabınızı kapatmadan önce mutlaka cüzdanınızı kontrol ediniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here