Kredi Kartı İle Bitcoin Satın Alınabilecek Siteler

0
433

Kredi Kartı İle Bitcoin

Bitcoinler 2008 yılında Satoshi Nakamato tarafından geliştirilerek üretime çıkan, yeniçağın sanal para birimine verilen isimdir. Kredi Kartı İle Bitcoin Satın Alınabilecek Siteler, bitcoin son yıllarda dünyada da olduğu gibi ülkemizde de oldukça popülerleşmiştir. Bitcoinler ne işe yararlar, internet siteleri, telefon uygulamaları ve exhange gibi servislerden birer sanal cüzdan oluşturmanız gereklidir. Daha sonra ülkenizdeki para biriminin karşılığında satın alabileceğiniz mal ve hizmet bütünlüğünün karşıtı olan bir sistemdir. Exhange ve değişik borsa sitelerinden satın aldığınız sanal paralar, zamanla düşüş veya yükseliş göstermektedir. Günümüz yatırımcıları içinde oldukça alternatif bir yatırım seçeneği haline gelmiştir. Bitcoinler ile alışveriş yapabilir, paranızı çekebilir, bozdurabilir veya yatırım aracı olarak kullanabilirsiniz.

Kredi Kartı İle Bitcoin

Bitcoin enflasyon riski oldukça düşüktür. Reel para arzında artış yaşanması sonucunda tedavüldeki para arzıyla birlikte enflasyon oluşur. Bitcoinde böyle bir ihtimal oldukça düşüktür. Ülkemizde ve dünyamızda artık legalleşen ve globalleşen bu sistemlerin ileriki yıllarda dünyaya hakimiyet kuracağı öngörülüyor. Yeni yatırım aracı olan bu bitcoinleri satın alacağımız sitelere oldukça dikkat etmemiz gereklidir. genellikle bitcoin alınacak olan siteler İngilizce olduğu için, siteye giriş yaptıktan sonra adımları takip ederek güvenli alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Kredi Kartı İle Bitcoin Satın Alınabilecek Siteler, ülkemizde ve dünyada en popüler olan siteler arasında CEX.İO yer almaktadır. Bu site en güvenilir ve en çok işlem gören sitedir. Bu siteye giriş yaparak kredi kartınızla güvenli bitcoin alımlarında bulunabilirsiniz.

Bitcoinler piyasaya çıktığından beri birçok internet sitesi ortaya çıkmasına rağmen cex.io ile insanlar çok daha basit bir ritüelle alışveriş yapabilmektedirler. Bu siteden belirli bir rakama kadar herhangi bir exhange onayı almadan bitcoin satın alabileceğiniz gibi hesabınızı da onaylattıktan sonra günlük olarak 10.000 dolara kadar işlem gördürebilirsiniz. Cex.io sitesi, diğer bitcoin siteleri ile ve döviz kurlarıyla hiç rakam şaşırmadan işlem görmektedir. Aynı zamanda bu site üzerinden sadece bitcoin değil, Ethereum ve Litecoin de satın almanız mümkündür. Kredi Kartı İle Bitcoin Satın Alınabilecek Siteler, cex.io sitesinin sunduğu bir diğer fırsat ise 5 dil kullanmasıdır. İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Portekizce veya İspanyolca dilleri de sitede mevcuttur. Firma oldukça güvenilirdir. Sizlerde kredi kartı ile bitcoin satın almak ya da bitcoinlere yatırım yapmak istiyorsanız bu siteyi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here