Moeda Loyalty Points (MDA) Coin Nedir?Nereden Satın Alınır?

Moeda Loyalty Points (MDA) nedir? Moeda Loyalty Points (MDA) ne kadar? Sorularının yanıtları gündemde sıkça araştırılıyor. Dalgalanmalar yaşayan Moeda Loyalty Points (MDA)'in güncel fiyatları nedir? İşte herkesin merak ettiği piyasalara dair tüm güncel bilgiler...

0
640

Moeda Loyalty Points (MDA) Coin

Moeda Loyalty Points (MDA), yatırımcılara hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak amaçlı kolay baştanbaşa ödeme ve havale ağı sağlamaktadır. Moeda Loyalty Points (MDA), küçük işletme kredilerinden büyük çaplı kurumlara kadar tüm firmaları güçlendirmeyi amaçlayan bir sistemdir. MOEDA, kooperatif sanal bankacılık servisi platformu olarak tasarlanmıştır. Bütünlük merkezli mobil kredi sistemi sağlamak amaçlı kullanımı da mevcuttur.

Moeda Loyalty Points (MDA)

Çok amaçlı bir teknolojik kişilik sağlayarak kredi itibarı oluşturmak için fırsatlar yaratmak içinde kullanılan geniş kapsamlı bir ağ durumundadır. Kullanıcılara sanal para sistemi olarak güvence altına alınmış sistemler zinciri kayıtları ve sözleşmeleri sağlamak ve topluluk girişimlerini, ödeme işlemlerini etkili bir halde kadran oluşturmak ve online kullanıcılara daha fazla hizmet vermeyi kolaylaştırmak gibi hedeflerde mevcuttur.

Moeda Loyalty Points (MDA) Coin Ekibi

Moeda Loyalty Points (MDA)

Moeda Loyalty Points (MDA) Coin Degeri

/
Low 24H
High 24H
Volume 24H
Last Trade Vol
Last Market

Nereden Satın Alınabilir?

Günlük 1 milyar doları aşan işlem hacmi ve kimlik onaysız işlem yapılabilmesi ile ön plana çıkan Binance borsasından Moeda Loyalty Points (MDA) satın alınabilir.

Nasıl Satın Alınır?

  • Adım 1: Öncelikle Binance’ın kayıtlı bir üyesi olmanız gerekli. Teleşlanmayın kayıt sandıgınız kadar uzun degil, Buraya tıklayarak kayıt işlemine başlayabilirsiniz.

  • Adım 2: Kayıt sırasında güvenlik sebebiyle hesabınızı doğrulamanız istenecektir. Kayıt olduktan sonra, kayıt formunda girdiğiniz postaya giriş yapmanız ve borsada kayıtlı olduğunuzu doğrulamanız istenen maildeki bağlantıyı tıklamanız gerekmektedir. Hesabınızı güvenli  tutmak için etkinleştirilmiş 2FA kullandığınızdan emin olun.
  • Adım 3:Binance borsasında biraz bitcoin yada Ethereum gönderin.Moeda Loyalty Points (MDA) coin satın almak için borsadaki cüzdanınıza para transfer etmeniz gerekiyor. Bunu sayfanın üst kısmındaki “Funds” bağlantısına giderek “Deposits & Withdrawals” seçeneğini tıklayın.
  • Adım 4: Sayfada görüntülenen kripto para birimleri listesinde Bitcoin’i aramalısınız. Bitcoin bulamadıysanız, aramanızı daha hızlı yapmak için sayfadaki  arama kutusunu kullanabilirsiniz. Bulduğunuzda, hemen önündeki “Deposit” butonuna tıklayın.
  • Adım 5: Sizin için oluşturulan bir cüzdan adresini göreceksiniz. Bu adresinizi harici cüzdanınıza veya bitcoinlerinizi sakladığınız başka bir borsaya kopyalamanız gerekir. Oluşturulan adrese bitcoin satın almak istediğiniz Moeda Loyalty Points (MDA) tutarını (işlem ücreti masraflarını karşılamak için biraz daha fazla gerekecektir) gönderin. Bir süre bekleyin ve fonlarınız Binance hesabınıza bir kaç dakika içinde transfer olacaktır.
  • Adım 6: Binance logosunun yanındaki ‘Exchange’ bağlantısını tıklayın ve ‘Basic’ seçeneğini seçin. Sayfa yüklendiğinde sayfanın sağ üst bölümünde MDA/BTC çifti bulun. Aramanızı daha hızlı yapmak için arama kutusunu kullanabilirsiniz.
  • Adım 7: Grafiğin hemen altındaki “Buy” bölümünde, Price başlıklı ilk kutuda ne kadar para ödemek zorunda kalacağınızı göreceksiniz. Amount yazan ikinci kutuda, satın almak istediğiniz Moeda Loyalty Points (MDA) coin sayısını gireceksiniz. Yatırdığınız tüm fonları kullanmak istiyorsanız basit bir yöntem bu alanın altındaki %100 butonuna tıklamaktır. Moeda Loyalty Points (MDA)  Buy butonuna tıklayın. Aldığınız koinler birkaç dakika içinde hesabınızda gözükecektir.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here