Ana Sayfa ALTCOİNLER Nexus (NXS) Coin Nedir?Nereden Satın Alınır?

Nexus (NXS) Coin Nedir?Nereden Satın Alınır?

0
363
Nexus (NXS) Coin Nedir? Nereden alınır?

Nexus (NXS) Coin Nedir?

Nexus (NXS) coin, kullanıcılar arasında banka ve aracıya gerek kalmadan güvenli bir şekilde  transfer işlemlerini geçekleştire bilmek üzere tasarlanmıştır. Nexus (NXS)  amaçları arasında düşük uydu yörüngesine küp uydu ağı olarak tanımlanan projeyi havacılık endüstrisi ile geliştirmektir. Bu hedefle Low Earth Orbit (LEO) Uydu Ağını oluşturmak için Vektör Uzay Sistemleri (Vector) ile ortaklık kurmuştur. Bu yaklaşım gelecekte kripto paraların uydu haberleşme sistemleri yolu ile transferini başka bir boyuta taşıyacağı aşikardır.Rakipleri arasında aynı amacı güden blockstream satellite de vardır . 23 milyon adeti 2024’e kadar toplamda  10 yıl içerisinde 78 milyon NXS’nin dağıtılacağı bilinmektedir.

Nexus (NXS) hedefleri arasında ‘’Üç Boyutlu Zincir (3DC)’’ olarak tanımlanan üç başlık öne çıkmaktadır bunlar:

  • Verimli ve ölçeklenebilir kodlama
  • Yüksek güvenlik
  • Devrimci gelişmiş donanım ağları


 

Nexus (NXS) Coin Değeri Nedir?

/
Low 24H
High 24H
Volume 24H
Last Trade Vol
Last Market

Nexus (NXS) Coin Ekibi

Nexus (NXS) Coin Ekibi 2018

 

Nexus (NXS) Coin Nereden Satın Alınabilir?

Günlük 1 milyar doları aşan işlem hacmi ve kimlik onaysız işlem yapılabilmesi ile ön plana çıkan Binance ÜYE OL! borsasından Nexus (NXS) satın alınabilir.

Nexus (NXS) Coin Nasıl Satın Alınır?

  • Adım 1: Öncelikle Binance’ın kayıtlı bir üyesi olmanız gerekli. Teleşlanmayın kayıt sandıgınız kadar uzun degil, Buraya tıklayarak kayıt işlemine başlayabilirsiniz.

  • Adım 2: Kayıt sırasında güvenlik sebebiyle hesabınızı doğrulamanız istenecektir. Kayıt olduktan sonra, kayıt formunda girdiğiniz postaya giriş yapmanız ve borsada kayıtlı olduğunuzu doğrulamanız istenen maildeki bağlantıyı tıklamanız gerekmektedir. Hesabınızı güvenli  tutmak için etkinleştirilmiş 2FA kullandığınızdan emin olun.
  • Adım 3:Binance borsasında biraz Bitcoin yada Ethereum gönderin.Nexus (NXS) coin satın almak için borsadaki cüzdanınıza para transfer etmeniz gerekiyor. Bunu sayfanın üst kısmındaki “Funds” bağlantısına giderek “Deposits & Withdrawals” seçeneğini tıklayın.
  • Adım 4: Sayfada görüntülenen kripto para birimleri listesinde Bitcoin’i aramalısınız. Bitcoin bulamadıysanız, aramanızı daha hızlı yapmak için sayfadaki  arama kutusunu kullanabilirsiniz. Bulduğunuzda, hemen önündeki “Deposit” butonuna tıklayın.
  • Adım 5: Sizin için oluşturulan bir cüzdan adresini göreceksiniz. Bu adresinizi harici cüzdanınıza veya bitcoinlerinizi sakladığınız başka bir borsaya kopyalamanız gerekir. Oluşturulan adrese bitcoin satın almak istediğiniz Nexus (NXS) tutarını (işlem ücreti masraflarını karşılamak için biraz daha fazla gerekecektir) gönderin. Bir süre bekleyin ve fonlarınız Binance hesabınıza bir kaç dakika içinde transfer olacaktır.
  • Adım 6: Binance logosunun yanındaki ‘Exchange’ bağlantısını tıklayın ve ‘Basic’ seçeneğini seçin. Sayfa yüklendiğinde sayfanın sağ üst bölümünde NXS/BTC çifti bulun. Aramanızı daha hızlı yapmak için arama kutusunu kullanabilirsiniz.
  • Adım 7: Grafiğin hemen altındaki “Buy” bölümünde, Price başlıklı ilk kutuda ne kadar para ödemek zorunda kalacağınızı göreceksiniz. Amount yazan ikinci kutuda, satın almak istediğiniz  coin sayısını gireceksiniz. Yatırdığınız tüm fonları kullanmak istiyorsanız basit bir yöntem bu alanın altındaki %100 butonuna tıklamaktır. Nexus (NXS) Buy butonuna tıklayın. Aldığınız koinler birkaç dakika içinde hesabınızda gözükecektir.

 

YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here