Ontology(ONT) Coin Nedir?Nereden Satın Alınır

0
494

Ontology(ONT)

Ontology(ONT) coin nedir, 2017 yılında Çinli şirket Onchain tarafından piyasaya sürülen, geniş yelpazede tum projeler için halka açık bir platformdur ve blok zincir teknolojisi ile iş sektörü arasındaki engellerin kaldırılmasına yönelik atılmış dev bir adımdır.

Ontoloji, dağıtılmış ağlardan  bilgisi olmayan işletmelerin blockchain teknolojisinin izin verdiği ölçüde devrim niteliğinde bir platformdur. Hali hazırda, işletmelerin blockchain teknolijini kapsamlı bir blok zincir bilgisi olmadan altyapılarına entegre etmeleri için bir yol yoktur.İşte tamda burada Ontology(ONT) işletmelere bu desteği vermeyi vaat etmektedir.

Ayrıca, mevcut güven ağları çeşitli sorunlarla karşı karşıyadır. Kötü gizlilik koruması, kullanılmayan veri değeri, veri yönetimi tekelleşmesi ve etkisiz kimlik doğrulaması, gibi problemleri çözmeye odaklanan Ontoloji, bu sorunları katı güven ekosistemiyle çözmeyi öngörmektedir.

Ontology(ONT) Coin Ekibi

Ontology(ONT) coin ekibi

Ontology(ONT) Coin Nereden Satın Alınabilir?

Günlük 1 milyar doları aşan işlem hacmi ve kimlik onaysız işlem yapılabilmesi ile ön plana çıkan Binance ÜYE OL! borsasından Ontology(ONT) satın alınabilir.

Ontology(ONT) Coin Nasıl Satın Alınır?

  • Adım 1: Öncelikle Binance’ın kayıtlı bir üyesi olmanız gerekli. Teleşlanmayın kayıt sandıgınız kadar uzun degil, Buraya tıklayarak kayıt işlemine başlayabilirsiniz.

  • Adım 2: Kayıt sırasında güvenlik sebebiyle hesabınızı doğrulamanız istenecektir. Kayıt olduktan sonra, kayıt formunda girdiğiniz postaya giriş yapmanız ve borsada kayıtlı olduğunuzu doğrulamanız istenen maildeki bağlantıyı tıklamanız gerekmektedir. Hesabınızı güvenli  tutmak için etkinleştirilmiş 2FA kullandığınızdan emin olun.
  • Adım 3:Binance borsasında biraz Bitcoin yada Ethereum gönderin.Ontology(ONT) coin satın almak için borsadaki cüzdanınıza para transfer etmeniz gerekiyor. Bunu sayfanın üst kısmındaki “Funds” bağlantısına giderek “Deposits & Withdrawals” seçeneğini tıklayın.
  • Adım 4: Sayfada görüntülenen kripto para birimleri listesinde Bitcoin’i aramalısınız. Bitcoin bulamadıysanız, aramanızı daha hızlı yapmak için sayfadaki  arama kutusunu kullanabilirsiniz. Bulduğunuzda, hemen önündeki “Deposit” butonuna tıklayın.
  • Adım 5: Sizin için oluşturulan bir cüzdan adresini göreceksiniz. Bu adresinizi harici cüzdanınıza veya bitcoinlerinizi sakladığınız başka bir borsaya kopyalamanız gerekir. Oluşturulan adrese bitcoin satın almak istediğiniz Ontology(ONT) tutarını (işlem ücreti masraflarını karşılamak için biraz daha fazla gerekecektir) gönderin. Bir süre bekleyin ve fonlarınız Binance hesabınıza bir kaç dakika içinde transfer olacaktır.
  • Adım 6: Binance logosunun yanındaki ‘Exchange’ bağlantısını tıklayın ve ‘Basic’ seçeneğini seçin. Sayfa yüklendiğinde sayfanın sağ üst bölümünde ONT/BTC çifti bulun. Aramanızı daha hızlı yapmak için arama kutusunu kullanabilirsiniz.
  • Adım 7: Grafiğin hemen altındaki “Buy” bölümünde, Price başlıklı ilk kutuda ne kadar para ödemek zorunda kalacağınızı göreceksiniz. Amount yazan ikinci kutuda, satın almak istediğiniz  coin sayısını gireceksiniz. Yatırdığınız tüm fonları kullanmak istiyorsanız basit bir yöntem bu alanın altındaki %100 butonuna tıklamaktır. Ontology(ONT) Buy butonuna tıklayın. Aldığınız koinler birkaç dakika içinde hesabınızda gözükecektir.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here