Paribu Bitcoin Borsası İncelemesi

0
501

Türkiye’nin en büyük bitcoin borsası olan Paribu aynı zamanda dünyada popüler olan neredeyse tüm kripto paraların işlemlerini takip etmektedir. Türk yatırımcılara çok büyük avantajlar sağlayan siteye üye olmak çok kolaydır. En güvenilir Türk borsa sitesine kayıt olmak için Paribu.com a girer girmez karşınıza çıkan kayıt formunu doldurarak kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduktan hemen sonra borsa işlemlerine hızlı bir şekilde atılabilir ve coinlerin alış satışları hakkında bilgi alabilirsiniz. Siteden tüm dünya borsalarını takip edebilir, yükselen düşen en yeni ve eski dijital paraların seyrini izleyebilirsiniz. Daha sonra seyri yükselen kripto paralara yatırımlarda bulunabilirsiniz.

Paribu Borsasına Kayıt Nasıl Olunur?

Paribu borsasına kayıt olmak için öncelikle giriş sayfasında ki formu doldurmanız gereklidir. Daha sonra elektronik postanıza gelen maili onaylamanız gerekecektir. Mailinizi onayladıktan sonra para yatırma işlemlerine geçebilirsiniz. Kayıt olduktan sonra hemen borsa takibine başlamanızı tavsiye ediyoruz.Paribu sayfasından tüm kripto paralara yatırım yapabilirsiniz fakat borsa takiplerinizde diğer borsalarında yakından takibe almanızı tavsiye ediyoruz ve yatırımlarınızı tüm sitelere paralel bir şekilde yapabilirsiniz. geçmişten günümüze gelen en büyük kripto para olan Bitcoinler, Paribu sayfasında en çok işlem gören coinler arasında yer almaktadır.

Paribu Borsasında İşlem Gören Coinler

Paribu borsasında birçok coin işlem görmektedir. En çok bitcoinler arkasından Ethereum gelmektedir. Paribu Borsasında İşlem Gören Coinler, Dünya borsasına paralel şekilde seyir izleyen borsa da farklı olarak Litecoin, Dash coin, Ethereum, IOTA coin ve daha birçok coin işlem görmektedir. Bu coinlerden yeniden eskiye tüm paraların düşüş ve yükseliş grafikleri yer alamktadır. Grafikleri ve tabloları inceleyerek sizlerde en uygun gördüğünüz coinlere yatırım yapabilirsiniz.

Paribu Borsasında Alış Satış İşlemleri

Para yatırma işlemlerinizden hemen sonra coinlerinizi yükseldiği durumlarda Paribu alış satış işlemlerine başlayabilirsiniz. Borsanın takibi oldukça önemlidir, kafanıza göre yapacağınız yatırım alış satış işlemlerinde zararlara uğrayabileceğiniz gibi tüm paranızı da batırabilirsiniz. Bunun için mutlaka alış satış yapmadan sitenin tüm grafiklerini uzun süre inceleyiniz ve form sitelerinde yatırımlar hakkında yapılan yorumları dikkate alınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here