Poloniex Bitcoin Borsası İncelemesi

0
360

Poloniex borsası, kripto paraların işlem gördüğü bir kurdur. Buradan tüm kripto paraların alış satış işlemleri yürütebilirsiniz. Kolay bir e cüzdan sahibi olarak Poloniex borsası para yatırma işlemleri gerçekleştirdikten sonra borsanın diğer işlemlerini de gözden geçirerek iyi bir yatırım yapabilirsiniz. başarılı yatırımcıların kullandığı bu borsa sistemi en eski sistemlerden biridir.

Borsanın en eski sistemlerden biri olması talebini de doğru orantıda arttırmaktadır. İnsanların çok talep ettiği bu sitenin üzerine birçok yeni borsa sitesi gelse de köklü bir sistem olduğu için oldukça kullanışlıdır. İngilizce olan siteden para yatırma, alış ve satış işlemlerini gerçekleştirmek oldukça basittir.

Poloniex Borsasında Hangi Coinler Satılıyor?

Poloniex borsasında işlem gören birçok kripto para bulunmaktadır. eski bir sistem olmasından kaynaklı en eski kripto paralardan, en son çıkan kripto paralara kadar hacim bulundurmaktadır. Poloniex Borsasında Hangi Coinler Satılıyor, Bitcoinler, Ethereum, Litecoin, IOTA coin, Dash Coin, ripples, Stellar, Synereo, Monereo gibi birçok kripto para işlem görmektedir. Sizlerde yatırımcıysanız, bütçenize uygun bir kripto seçerek bu borsa sisteminden yatırımda bulunabilirsiniz.

Poloniex Borsası Kayıt İşlemleri

Bu borsa sistemine giriş yapmak oldukça kolay bir işlemdir. Sizlerde bir borsaya kayıt olmak istiyorsanız öncelikle Poloniex Borsası sitesine giriş yapınız. Kayıt formuna e postanızı ve kişisel bilgilerinizi girdikten sonra üye olabilirsiniz. Elektronik posta ve mail yoluyla vermiş olduğunuz adrese onay linki gelecektir. Bu onay linkini giriş yaptıktan sonra onaylayınız ve kolayca Poloniex Para Yatırma işlemlerine geçiniz.

Poloniex Borsasına Para Yatırma

Poloniex borsasına üye olduktan sonra artık para yatırma işlemine geçiş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan Balances menüsünde deposit & Withdrawals butonuna tıklayınız. Daha sonra sayfanın en sağında yer alan deposit e tıklayınız ve karşınızda yeni bir adres bölümü çıkacaktır. Eğer karşınıza bir adres çıkmıyorsa tekrardan deposit adres yazısına tıklayabilirsiniz. Buradan istediğiniz miktarı ve kripto parayı seçerek para yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here