Storm (STORM) Coin Nedir?Nereden Satın Alınır

0
725

Storm (STORM) Coin

Storm (STORM) coin aslında ademi merkezileştirilmiş uygulamaların ve isminde “Storm” ile başlayan uygulamaların kısa versiyonudur. Storm Play, kullanıcıların merkezi olmayan bir mikro görev piyasası olan Storm Market’e erişmelerini sağlayan bir uygulamadır. Bitmaker uygulamasının arkasındaki takım olan StormX ekibi tarafından yönetiliyor . Storm Market’i Storm Play’den kullanabilmek için satışa sunulacak olan Storm token’ı almanız gerekli kısaca Storm (STORM) coin nedir sorusunun yanıtı STORM ICO tarafından oluşturulan ugulamalarla desteklenen akıllı sözleşmeler kullanarak görevler oluşturabileceği ve kabul edebileceği bir platform olarak hizmet verecek şekilde Google Play Store veya Apple App Store benzer şekilde çalışması planlanmaktadır.

Storm (STORM) Coin Ekibi

Seattle merkezli bir şirket olan StormX, Inc. tarafından yönetiliyor.

Storm (STORM) Coin Ekibi

 

Storm (STORM) Coin Degeri

/
Low 24H
High 24H
Volume 24H
Last Trade Vol
Last Market

Steem (STEEM) Coin Nereden Satın Alınabilir?

Günlük 1 milyar doları aşan işlem hacmi ve kimlik onaysız işlem yapılabilmesi ile ön plana çıkan Binance ÜYE OL! borsasından Storm (STORM) satın alınabilir.

Steem (STEEM) Coin Nasıl Satın Alınır?

  • Adım 1: Öncelikle Binance’ın kayıtlı bir üyesi olmanız gerekli. Teleşlanmayın kayıt sandıgınız kadar uzun degil, Buraya tıklayarak kayıt işlemine başlayabilirsiniz.

  • Adım 2: Kayıt sırasında güvenlik sebebiyle hesabınızı doğrulamanız istenecektir. Kayıt olduktan sonra, kayıt formunda girdiğiniz postaya giriş yapmanız ve borsada kayıtlı olduğunuzu doğrulamanız istenen maildeki bağlantıyı tıklamanız gerekmektedir. Hesabınızı güvenli  tutmak için etkinleştirilmiş 2FA kullandığınızdan emin olun.
  • Adım 3:Binance borsasında biraz Bitcoin yada Ethereum gönderin.Storm (STORM) coin satın almak için borsadaki cüzdanınıza para transfer etmeniz gerekiyor. Bunu sayfanın üst kısmındaki “Funds” bağlantısına giderek “Deposits & Withdrawals” seçeneğini tıklayın.
  • Adım 4: Sayfada görüntülenen kripto para birimleri listesinde Bitcoin’i aramalısınız. Bitcoin bulamadıysanız, aramanızı daha hızlı yapmak için sayfadaki  arama kutusunu kullanabilirsiniz. Bulduğunuzda, hemen önündeki “Deposit” butonuna tıklayın.
  • Adım 5: Sizin için oluşturulan bir cüzdan adresini göreceksiniz. Bu adresinizi harici cüzdanınıza veya bitcoinlerinizi sakladığınız başka bir borsaya kopyalamanız gerekir. Oluşturulan adrese bitcoin satın almak istediğiniz Storm (STORM) tutarını (işlem ücreti masraflarını karşılamak için biraz daha fazla gerekecektir) gönderin. Bir süre bekleyin ve fonlarınız Binance hesabınıza bir kaç dakika içinde transfer olacaktır.
  • Adım 6: Binance logosunun yanındaki ‘Exchange’ bağlantısını tıklayın ve ‘Basic’ seçeneğini seçin. Sayfa yüklendiğinde sayfanın sağ üst bölümünde STORM/BTC çifti bulun. Aramanızı daha hızlı yapmak için arama kutusunu kullanabilirsiniz.
  • Adım 7: Grafiğin hemen altındaki “Buy” bölümünde, Price başlıklı ilk kutuda ne kadar para ödemek zorunda kalacağınızı göreceksiniz. Amount yazan ikinci kutuda, satın almak istediğiniz  coin sayısını gireceksiniz. Yatırdığınız tüm fonları kullanmak istiyorsanız basit bir yöntem bu alanın altındaki %100 butonuna tıklamaktır. Storm (STORM) Buy butonuna tıklayın. Aldığınız koinler birkaç dakika içinde hesabınızda gözükecektir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here