Syscoin (SYS) Coin Nedir?Nereden Satın Alınır?

0
446

Syscoin (SYS) Coin Nedir

Syscoin (SYS) hedef, aracıyı kaldırmaya ve doğrudan Gittigidiyor  ve Amazon gibi büyük firmalar tarafından yüklenen yüksek ücretleri ortadan kaldırarak doğrudan satıcılara / tüketicilere para yatırmayı kolaylaştıracak alt yapıyı oluşturmak.  Sıfır aracı ücreti işlemlerini kolaylaştırmak ve piyasadaki ürünleri satın alabilmek için kripto para, Syscoin (SYS) coin kullanabilirsiniz

Syscoin (SYS)  blockchain teknolojisine dayanan ve halihazırda tamamen işlevsel olan Blockmarket, hediyelik eşyalardan bilgisayarlara hiçbir şey almama veya satma olanağına sahip olmanıza olanak tanıyan global bir ticaret platformudur. Ek olarak, işletmeler Blockmarket’te tüm sanal mağazaları oluşturabilir ve satabilirsiniz.

Syscoin (SYS)  platformu güçlü bir ekip tarafından destekleniyor ve protokollerini sürekli olarak geliştirip güncellemektedirler. Ayrıca, 2014 yılından bu yana sektörde hedeflerine kararlı bir şekilde ilerlemektedirler

Syscoin (SYS) Coin Ekibi

Syscoin (SYS) coin ekibi

Syscoin (SYS) Coin Degeri

 

/
Low 24H
High 24H
Volume 24H
Last Trade Vol
Last Market

 

Syscoin (SYS) Coin Nereden Satın Alınabilir?

Günlük 1 milyar doları aşan işlem hacmi ve kimlik onaysız işlem yapılabilmesi ile ön plana çıkan Binance ÜYE OL! borsasından Syscoin (SYS) satın alınabilir.

Syscoin (SYS) Coin Nasıl Satın Alınır?

  • Adım 1: Öncelikle Binance’ın kayıtlı bir üyesi olmanız gerekli. Teleşlanmayın kayıt sandıgınız kadar uzun degil, Buraya tıklayarak kayıt işlemine başlayabilirsiniz.

  • Adım 2: Kayıt sırasında güvenlik sebebiyle hesabınızı doğrulamanız istenecektir. Kayıt olduktan sonra, kayıt formunda girdiğiniz postaya giriş yapmanız ve borsada kayıtlı olduğunuzu doğrulamanız istenen maildeki bağlantıyı tıklamanız gerekmektedir. Hesabınızı güvenli  tutmak için etkinleştirilmiş 2FA kullandığınızdan emin olun.
  • Adım 3:Binance borsasında biraz Bitcoin yada Ethereum gönderin.Syscoin (SYS) coin satın almak için borsadaki cüzdanınıza para transfer etmeniz gerekiyor. Bunu sayfanın üst kısmındaki “Funds” bağlantısına giderek “Deposits & Withdrawals” seçeneğini tıklayın.
  • Adım 4: Sayfada görüntülenen kripto para birimleri listesinde Bitcoin’i aramalısınız. Bitcoin bulamadıysanız, aramanızı daha hızlı yapmak için sayfadaki  arama kutusunu kullanabilirsiniz. Bulduğunuzda, hemen önündeki “Deposit” butonuna tıklayın.
  • Adım 5: Sizin için oluşturulan bir cüzdan adresini göreceksiniz. Bu adresinizi harici cüzdanınıza veya bitcoinlerinizi sakladığınız başka bir borsaya kopyalamanız gerekir. Oluşturulan adrese bitcoin satın almak istediğiniz Syscoin (SYS) tutarını (işlem ücreti masraflarını karşılamak için biraz daha fazla gerekecektir) gönderin. Bir süre bekleyin ve fonlarınız Binance hesabınıza bir kaç dakika içinde transfer olacaktır.
  • Adım 6: Binance logosunun yanındaki ‘Exchange’ bağlantısını tıklayın ve ‘Basic’ seçeneğini seçin. Sayfa yüklendiğinde sayfanın sağ üst bölümünde SYS/BTC çifti bulun. Aramanızı daha hızlı yapmak için arama kutusunu kullanabilirsiniz.
  • Adım 7: Grafiğin hemen altındaki “Buy” bölümünde, Price başlıklı ilk kutuda ne kadar para ödemek zorunda kalacağınızı göreceksiniz. Amount yazan ikinci kutuda, satın almak istediğiniz  coin sayısını gireceksiniz. Yatırdığınız tüm fonları kullanmak istiyorsanız basit bir yöntem bu alanın altındaki %100 butonuna tıklamaktır. Syscoin (SYS) Buy butonuna tıklayın. Aldığınız koinler birkaç dakika içinde hesabınızda gözükecektir.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here