WePower (WPR) Nedir? Nereden Satın Alınır?

0
361

WePower (WPR) Nedir

(WPR), blockchain alt yapısını kullanan yeşil enerji ticaret platformudur. Yenilenebilir enerji arz edicilerinin kendi enerji coinlerini piyasaya sürerek sermayelerini artırmalarını sağlar. Bu coinler üretmeyi ve teslim etmeyi taahhüt ettikleri enerji miktarını temsil eder. Kısaca, enerji üreticileri yenilenebilir enerji talep edenler (tüketici ve yatırımcılar) ile doğrudan etkileşime girip ticaret yapabilir ve piyasa fiyatlarının altında enerji açığını pazarlayarak sermayeyi yükseltebilirler.

WePower (WPR) ekibi, eski Elektrovial CTO’su Kaspar Kaarlep tarafından yönetilmekte, kendisi ve ekibi, geçtiğimiz 10 yıl içerisinde Estonya Akıllı enerji şebekesi altyapısını faaliyete geçirmiştir. Kaspar’ın WePower (WPR) için bir araya getirdiği ekip, enerji alanında bilgi sistemleri oluşturma konusunda geniş tecrübe ve deneyime sahiptir. Doğrudan kamu hizmetleri ile ilgili deneyimleri dikkate alındığında, bu ekip, günümüzün değişen enerji sektörünün getirdiği zorlukları ve bazı teknolojilerin onu nasıl etkilediğini anlamak için benzersiz bir şekilde geliştirmiştir.

WePower (WPR)  hali hazırda Elering, Estonya merkezli iletim sistemi operatörü ile bir ortak proje başlatmış olup, ethereum blok zincirinde bir ulus-devlet ölçeğinde tüketim ve üretim verilerinin kaydedilmesi için bir Blockchain  ağı oluşturma amacı gütmektedir.

WePower (WPR) Ekibi

WePower (WPR) Degeri

/
Low 24H
High 24H
Volume 24H
Last Trade Vol
Last Market

 

WePower (WPR) Coin Nereden Satın Alınabilir?

Günlük 1 milyar doları aşan işlem hacmi ve kimlik onaysız işlem yapılabilmesi ile ön plana çıkan Binance ÜYE OL! borsasından WePower (WPR) satın alınabilir.

WePower (WPR) Coin Nasıl Satın Alınır?

  • Adım 1: Öncelikle Binance’ın kayıtlı bir üyesi olmanız gerekli. Teleşlanmayın kayıt sandıgınız kadar uzun degil, Buraya tıklayarak kayıt işlemine başlayabilirsiniz.

  • Adım 2: Kayıt sırasında güvenlik sebebiyle hesabınızı doğrulamanız istenecektir. Kayıt olduktan sonra, kayıt formunda girdiğiniz postaya giriş yapmanız ve borsada kayıtlı olduğunuzu doğrulamanız istenen maildeki bağlantıyı tıklamanız gerekmektedir. Hesabınızı güvenli  tutmak için etkinleştirilmiş 2FA kullandığınızdan emin olun.
  • Adım 3:Binance borsasında biraz Bitcoin yada Ethereum gönderin.WePower (WPR) coin satın almak için borsadaki cüzdanınıza para transfer etmeniz gerekiyor. Bunu sayfanın üst kısmındaki “Funds” bağlantısına giderek “Deposits & Withdrawals” seçeneğini tıklayın.
  • Adım 4: Sayfada görüntülenen kripto para birimleri listesinde Bitcoin’i aramalısınız. Bitcoin bulamadıysanız, aramanızı daha hızlı yapmak için sayfadaki  arama kutusunu kullanabilirsiniz. Bulduğunuzda, hemen önündeki “Deposit” butonuna tıklayın.
  • Adım 5: Sizin için oluşturulan bir cüzdan adresini göreceksiniz. Bu adresinizi harici cüzdanınıza veya bitcoinlerinizi sakladığınız başka bir borsaya kopyalamanız gerekir. Oluşturulan adrese bitcoin satın almak istediğiniz WePower (WPR) tutarını (işlem ücreti masraflarını karşılamak için biraz daha fazla gerekecektir) gönderin. Bir süre bekleyin ve fonlarınız Binance hesabınıza bir kaç dakika içinde transfer olacaktır.
  • Adım 6: Binance logosunun yanındaki ‘Exchange’ bağlantısını tıklayın ve ‘Basic’ seçeneğini seçin. Sayfa yüklendiğinde sayfanın sağ üst bölümünde WPR/BTC çifti bulun. Aramanızı daha hızlı yapmak için arama kutusunu kullanabilirsiniz.
  • Adım 7: Grafiğin hemen altındaki “Buy” bölümünde, Price başlıklı ilk kutuda ne kadar para ödemek zorunda kalacağınızı göreceksiniz. Amount yazan ikinci kutuda, satın almak istediğiniz  coin sayısını gireceksiniz. Yatırdığınız tüm fonları kullanmak istiyorsanız basit bir yöntem bu alanın altındaki %100 butonuna tıklamaktır. WePower (WPR) Buy butonuna tıklayın. Aldığınız koinler birkaç dakika içinde hesabınızda gözükecektir.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here